Vision Anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Vision Anime

~Break through reality~
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Parere despre serial

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
~*~Goddyes~*~
Admin
Admin
~*~Goddyes~*~


feminin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 31
Warn :
Parere despre serial Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre serial Right_bar_bleue

Karma :
Parere despre serial Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre serial Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/02/2008

Parere despre serial Empty
MesajSubiect: Parere despre serial   Parere despre serial Icon_minipostedSam Feb 23, 2008 8:47 am

Eu una cred ca e destul de reusit(da' d'abia am avut rabdare sa ma uit la tot O.o)... o grafica buna(nu extraordinara), coloana sonora grozava, personaje nice si idee... erhm... captivanta? Cred... Oricum... e destul de interesant anime'ul, da' nu sunt sigura daca il intrece pe Elfen Lied la faza cu blood everywhere...
Sus In jos
https://vision-anime.forumgratuit.ro
Black Rose
Global moderator
Global moderator



feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 29
Warn :
Parere despre serial Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre serial Right_bar_bleue

Karma :
Parere despre serial Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Parere despre serial Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/02/2008

Parere despre serial Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre serial   Parere despre serial Icon_minipostedSam Feb 23, 2008 8:35 pm

E asa cum ai spus shi u Goddyes..anime-ul acesta are o gravifa buna shi o coloana sonora foarte frumoasa...personajele sunt foarte simpatice shi foarte realiste...mie una chiar imi place acest anime Very Happy
Sus In jos
 
Parere despre serial
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Parere despre serial
» Parere despre serial
» Parere despre serial
» Parere despre titlu
» Ce parere aveti despre cuplul Lucy si Kouta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vision Anime :: Anime si Manga :: Anime :: Animeuri separat :: Blood+-
Mergi direct la: