Vision Anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Vision Anime

~Break through reality~
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Personaje preferate

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
~*~Goddyes~*~
Admin
Admin
~*~Goddyes~*~


feminin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 31
Warn :
Personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje preferate Right_bar_bleue

Karma :
Personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 22/02/2008

Personaje preferate Empty
MesajSubiect: Personaje preferate   Personaje preferate Icon_minipostedSam Feb 23, 2008 8:46 am

imi place foarte mult de Saya pentru ca este foarte draguta si mereu prietenoasa cu toti din jurul ei........destul de desteapta...dar cel mei mult imi place felul in care gandeste si felul in care se comporta
Sus In jos
https://vision-anime.forumgratuit.ro
Black Rose
Global moderator
Global moderator



feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 29
Warn :
Personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaje preferate Right_bar_bleue

Karma :
Personaje preferate Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/02/2008

Personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personaje preferate   Personaje preferate Icon_minipostedSam Feb 23, 2008 8:47 pm

Mie imi place foarte mult de Diva,surioara mai mica a Sayei Twisted Evil ..imi place de ea pentru ca se poarta foarte copilaros shi pentru ca e un vampir ^^...e foarte dragutza shi spune tot ce crede...
Sus In jos
 
Personaje preferate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 3 personaje preferate
» Top 5 personaje
» Top 5 personaje
» Top 5 personaje
» Cele mai dragute 5 personaje

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vision Anime :: Anime si Manga :: Anime :: Animeuri separat :: Blood+-
Mergi direct la: